System drzwi przesuwnych od KRISPOL

Jak wybrać najlepsze przesuwne drzwi do naszego domu? Jedną z propozycji są drzwi HST 85, firmy Krispol. Drzwi zostały zaprojektowane tak, aby system podnoszono-przesuwny był najgłębszy z możliwych na rynku. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla wyjść tarasowych i ogrodowych.

System ten daje możliwości wykonywania konstrukcji o szerokości do 6200 mm i stosowania pakietów szybowych o grubości do 48 mm. Dzięki niższemu złożeniu skrzydeł z ramą i z progiem zapewnia on większą powierzchnię szyb, zaś przez to – większy dostęp światła dziennego oraz mniejsze straty ciepła. W ten sposób drzwi osiągają współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,72 W/m2K (4000×2100 mm). Natomiast okucia zapewniające swobodny ruch skrzydeł, a także niski próg, gwarantują codzienny komfort użytkowania.

System dostępny jest w dwóch wariantach wykonania: BASE i PRESTIGE. Kolorystyka profili obejmuje kilkadziesiąt oklein, w tym ciekawe nowości, takie jak Dąb Sheffield, Karbon, Cedr szary, Sosna antyczna, bądź Sosna palona.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *