Nowoczesne zlewozmywaki podblatowe od Deante

Nowoczesne zlewozmywaki stanowią współcześnie element dekoracyjny naszych wnętrz, a szczególnie przestrzeni, powstałej z połączenia salonu i kuchni. Najnowsza propozycja firmy Deante to komory podblatowe, które zachwycają wyrafinowaną prostotą i zapewniają estetyczny wygląd kuchennej zabudowy.

Zlewozmywaki te możemy dowolnie konfigurować, co pozwoli nam użyć do tego jedną lub dwie komory – dużą w duecie z mniejszą, przydatną m.in do opłukiwania warzyw i owoców, zaś w większych pomieszczeniach również dwóch dużych. Zlewozmywaki te są dostępne w trzech stylowych kolorach: alabaster, szary metalik oraz grafit metalik. Wszystkie modele tych zlewozmywaków mają właściwości antyseptyczne, które chronią przed rozwojem drobnoustrojów na ich powierzchni.

Komory Corda są produkowane w pełni w Polsce, z mieszanki, która zawiera doskonałe proporcje gresogranitu i żywicy, co zapewnia ich trwałość, odporność na zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę, a także szok termiczny. Zlewozmywaki wyposażone są w osprzęt odpływowo-przelewowy, a ich wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *